Про компанію

ТОВ «Вітапак» - успішна, сучасна компанія України, яка динамічно розвивається в сфері виробництва дієтичних добавок, продуктів спеціального харчування, і високоякісних кондитерських виробів.

Компанія була заснована більше 10 років тому і зуміла об'єднати в своєму складі найкращих професіоналів фармацевтичної галузі. У технологічний відділ були залучені кращі фахівці Дніпропетровського фармацевтичного заводу і компанія розпочала виробництво вітамінів на основі аскорбінової кислоти.

У 2007 році компанія почала виробництво нової продукції - плиток «Гематовіт» на основі чорного кров'яного альбуміну під торговою маркою «Смачне здоров'я».

Для збільшення якості цієї продукції було прийнято рішення відмовитися від української сировини і виробляти Гематовіт тільки на натуральній сировині білоруського виробництва. Співпраця з кращими білоруськими компаніями дозволила налагодити випуск плиток Гематовіт з досить великим вмістом альбуміну, і Ми міцно відвоювали позиції лідера українського ринку по випуску продукції на основі кров'яного альбуміну.

Оскільки продукція була допущена Міністерством охорони здоров'я України для вживання дітям з 4-х років, було розпочато виробництво розширеної лінійки цієї продукції з поліпшенням смакових якостей за рахунок створення нових видів з натуральними фруктами, ягодами і горіхами, яка була орієнтована саме на дітей. Були виведені на ринок такі види: Гематовіт з курагою, Гематовіт з чорносливом, Гематовіт з родзинками, Гематовіт з кокосовою стружкою, Гематовіт з арахісом і Гематовіт йодований.

Лінійка настільки припала до смаку споживачам, що компанія була змушена розширити виробництво і провести повну модернізацію обладнання.

Уже через два роки після введення продукції на український ринок, Гематовітом, на основі чорного альбуміну, зацікавилися компанії з інших країн, і ТОВ «Вітапак» почало експортувати свою продукцію. Лідерами експорту стали Молдова та Грузія.

Цікаво відзначити, що для США, Австралії і Західної Європи, які абсолютно не знали цей продукт, продукція випускалася в спеціальній сувенірній упаковці і продавалася як екзотичний продукт, який є дуже рідкісним для споживачів з цих країн.

Після успіху з виходом на ринок продукції Гематовіт, компанія розширила виробництво батончиків, вже на основі вітамінів швейцарської компанії «DSM».

Фахівці компанія «DSM», що спеціалізується на випуску вітамінів більше 70 років, змогли запропонувати найбільш адаптовані для українського споживача вітамінні комплекси і ТОВ «Вітапак» розпочало випуск на їх основі наступних лінійок: кокосові батончики (т.м. «Пітер Пен») і батончики-мюслі (т.м. «Vita Fruit»).

Запорукою успіху стало те, що в кожен вид продукції цих торгових марок вводиться не менше 10 вітамінів, причому етап змішування вітамінів контролюється саме фахівцями швейцарської компанії, що забезпечує повну гарантію точності дозування.

Крім випуску вітамінізованої продукції, компанією «Вітапак» було прийнято рішення почати і випуск продуктів на основі натуральних соків і фруктів. Так на ринок були виведені желейні фруктові батончики (т.м. Fruit Energy).

Найновішою розробкою технологів компанії «Вітапак» стало створення корисного аналогу жувальної гумки - жувальних цукерок з фруктовими соками (т.м. Fruit Dream).

Сучасні європейські технології та стандарти якості продукції, впроваджені на виробничих потужностях ТОВ «Вітапак», забезпечують випуск не тільки смачної продукції, але і продукції, корисної для покупців різного віку.

На відміну від багатьох інших виробників, компанія повністю відмовилася від застосування у своїй технології консервантів і стабілізаторів, що дозволяють штучно завищувати термін зберігання продуктів.

Якість продукції, що випускається підприємством, гарантована сертифікацією і впровадженням системи управління безпекою продукції європейського стандарту (ISO22000: 2005). Фахівці компанії щорічно проходять тренінги на спеціалізованих семінарах і стажуваннях.

Підприємство виробляє продукцію, що відповідає всім стандартам якості, шляхом використання тільки перевіреної високоякісної сировини провідних світових виробників.

На підприємстві діє власна служба контролю якості, а також система взаємодії з акредитованими лабораторіями з контролю харчових продуктів. Висококваліфікований персонал виконує роботи по контролю сировини і матеріалів, а також здійснює контроль якості готової продукції.

Компанія «Вітапак» проводить постійну роботу по розширенню асортименту своєї продукції, модернізації технологій і націлена на тривалі партнерські відносини зі своїми контрагентами, спрямованими на забезпечення покупців якісною, смачною і корисною продукцією.

 

Співпраця з нами - це запорука Вашого успішного і «Смачного» бізнесу!

Сертифицированное качество

Сертифікована якість

Якість продукції, що випускається підприємством, гарантована сертифікацією і впровадженням системи управління безпекою продукції європейського стандарту (ISO22000: 2005)

Команда из лучших специалистов

Команда з найкращих фахівців

Компанія зуміла об'єднати у своєму складі найкращих професіоналів фармацевтичної галузі. У технологічний відділ були залучені кращі фахівці Дніпропетровського фармацевтичного заводу.

Более 10 лет  на рынке

Більше 10 років на ринку

Успішна, сучасна компанія України, яка динамічно розвивається в сфері виробництва дієтичних добавок, продуктів спеціального харчування, і високоякісних кондитерських виробів.

Крупный ассортимент продукции

Великий асортимент продукції

Компанія «Вітапак» проводить постійну роботу по розширенню асортименту своєї продукції і модернізації технологій.